Ako sa robia deti, tehotenstvo a jednoduché vysvetlenie

Na svete existuje kniha od dánskeho autora menom Per Holm Knudsen, ktorý napísal knihu “How a baby is made” resp. ako sa robia deti. Dnes si ju prejdeme s exkluzívnym slovenským prekladom a komentárom strýko.sk

Ako sa robia deti? Aj so obrázkami

Ako sa robia deti, začiatok. Otec a mama sa veľmi milujú a idú robiť dieťa.
Tú sú mama a otec dieťaťa. Veľmi sa ľúbia. Navzájom si pomôžu urobiť dieťa.

Sú tu dvaja ľudia, ktorí idú robiť deti. Zdieľajú vzájomné puto, pretože ich oči sú strašidelné.

Ako spraviť dieťa, fotka z knihy číslo 2.
Keď sú rodičia vyzlečení, môžeš si všimnúť, že mama má medzi nohami otvor. Volá sa to vagína. Otec má medzi nohami penis a vaječníky.

Keď sú rodičia vyzlečení, vidíme nejaké visiace veci. Naďalej vám ale budeme tieto visiace vecičky zbytočne počas tejto knihy ukazovať.

Ako vznikajú deti, rodičia sa veľmi ľúbia
Otec s mamou sa veľmi veľmi ľúbia a milujú a chcú si byť veľmi blízky. Niekedy, keď sa otec cíti naozaj zamilovane, jeho penis sa zväčší.

Prišli sme do bodu, kedy sa obaja rodičia červenajú a chcú sa špeciálne objímať. Povedzme si niečo o špeciálnych objatiach.

Ako sa robí dieťa, wrestling.
Otcove vaječníky sú naplnené spermiami. Keď sa rodičia milujú, tieto spermie vyjdú z konca jeho penisu. Pohybujú sa z matkinej vagíny až do miesta v bruchu, ktoré nazývame maternica. Niekedy je v maternici malé vajíčko a spermie sa s ním spoja.

Obrázok je však trochu nesprávny, pretože deti sa robia väčšinou so zavretými očami.

Ako sa vyvíja plod dieťaťa.
Najprv to malé vajíčko vyzerá viac ako žubrienka než bábätko. Je pevne upevnené k matkinej maternici pupočnou šnúrou. Cez ňu plod dieťaťa dostáva jedlo od mami až dokým nedorastie dostatočne na to, aby sa narodilo.

Najprv to malé vajíčko vyzerá skôr ako žubrienka než bábätko. Je pevne spojené pupočnou šnúrou. Toto sa však nestane skôr než približne po 10 týždňoch. Zatiaľ nevieme, prečo je otec stále holý, aj 10 týždňov po oplodnení matky.

Ako sa robia deti a rast brucha tehotnej matky.
Ako dieťa rastie, aj matkine brucho rastie. Celé tieto mesiace je otec veľmi pyšný. Užívajú si spolu šťastné momenty, prvé pohyby bábätka v matkinom bruchu a počítajú dni, dokým sa dieťa narodí.

Ako aj dieťa rastie, tak rastie aj matkine brucho. Počas týchto mesiacov je otec stále nehanebne holý. Nie je potrebné, aby boli otec s mamou holí počas celých 9 mesiacov.

Ako sa robí dieťa a začiatok pôrodu.
V jeden deň matka povie otcovi, že si je istá, že bábätko je už pripravené narodiť sa.

Jedného dňa sa mama a otec konečne oblečú. Mama povie otcovi, že dieťa je pripravené na narodenie. Povie to takým spôsobom, že zakričí niečo ako “UŽ!!” Naskočia do auta a ponáhľajú bezpečne do pôrodnice. Pred cestou do nemocnice si ulahodili prírodné tabletky na prekrvenie mozgu a sústredenie.

Pôrod dieťaťa a cesta do nemocnice - pôrodnice.
Niektoré deti sa rodia doma, ale väčšina sa rodí v nemocnici – pôrodnici. Tam môže doktor viac pomôcť bábätku vyjsť von z matkinej maternice. Na obrázku sa mama a otec vezú do pôrodnice.
Ležanie v pôrodnici a príprava na pôrod bábätka.
Mama je na posteli v maternici. Doktor jej pomôže mať bábätko. Niekedy otec rád zostane s mamou, aby mohol vidieť bábätko ihneď ako sa narodí.

Mama si potom ľahne a zakryje sa prikrývkou až po krk, pretože si myslí, že môže porodiť so cťou a dôstojnosťou.

Pôrod bábätka.
Hlavička bábätka vyjde prvá. Matkine telo sa roztiahne, aby mohlo dieťa vyjsť.

Dôstojnosť ide bokom, bábätko môže vyjsť von s úsmevom na tvári. HERE IS JOHNY!!!

Pokračovanie pôrodu dieťaťa.
Potom vyjdú ruky. Keď je bábätko celé vonku, tak doktor prestrihne pupočnú šnúru, ktorá doteraz dávala jedlo dieťaťu, ale teraz už nie je potrebná.

V úplnom prevrate udalostí toto bábätko vyletí von s jazzovými rukami. TADÁÁ!

Narodenie dieťaťa, už je na svete.
Keď mama drží bábätko v náručí s otcom vedľa nej, sú pri tom veľmi šťastní a pyšní.

Potom sa mama s minútu starým bábätkom zahrá na lietadielko, na čo sú rodičia pyšní a šťastní.

Malý popis ako sú rodičia šťastný. Štastná je aj rodina a príbuzní. Chodia na návštevy čisto nového človeka.
Otec s mamou sú veľmi šťastní, pretože teraz sú rodina. Ich príbuzní a rodina sú tiež šťastní. Často chodia na prvú návštevu nového malého človeka.
Ako sa robia deti, mladá šťastná rodinka s novým bábätkom.
Mama s bábätkom odpočívajú v nemocnici a spoznávajú sa. O niekoľko dní pre nich príde otec a zoberie ich domov. Hladné bábätko pije mlieko s pŕs jeho mami.

Mama čumí na svoje dieťa a rozmýšľa, “Čo teraz?”

Takže ako sa robia deti?

Na vyrobenie dieťaťa sú potrebné mužské a ženské pohlavné orgány. Tehotenstvo zvyčajne trvá 9 mesiacov. Počas tehotenstva a výroby dieťaťa rodičia zažívajú mnohé príznaky stresu.